Profile Avatar
ubezper
*******
*******, ******* *******
*******
******* http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ *******

Blog ubezpieczeniach w pracy za granicą, który powstał z myślą osobach szukających zatrudnienia po za granicami naszego kraju.  Koszty leczenia kosztami - w Gruzji specjalistyczna diagnoza i leczenie jest dużo droższe niż w Polsce i jest dostępna tylko w dużych ośrodkach, na poważne wypadki zazwyczaj 80 tysi to mało - na złamanie skręcenie spokojnie starczy i na to pomogą i w mniejszych szpitalach. Holowanie czy próba naprawienia na miejscu drobnej usterki samochodu to standard.


W zakres ubezpieczenia assistance może wchodzić również taka pomoc jak dowóz paliwa na wskazane miejsce, zamówienie zastępczego kierowcy, podstawienie auta zastępczego, pomoc psychologa, zakwaterowanie w hotelu na czas awarii samochodu, a nawet pomoc w złomowaniu pojazdu. Przy kupnie dodatkowego ubezpieczenia assistanse motocykla na wyjazd sprawdźcie dokładnie na co możecie liczyć, te informacje również znajdziecie w OWU. Jeśli tego nie zrobimy i ulegniemy wypadkowi na stoku, ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania. Tym samym bardzo istotne jest zbieranie wszelkich dowodów potwierdzających zdarzenie i jego skutki - szczególnie ważne jest zbieranie oryginalnych rachunków, dowodów opłat za udzieloną pomoc oraz świadczenia medyczne.


Ponadto mnie zawsze interesuje jeden zasadniczy fakt czy w razie nieszczesliwego zdarzenia, ubezpieczyciel bedzie umial szybko zareagowac na nasza informacje problemie. Dokładne przeanalizowanie OWU pozwala na zrozumienie realnego zakresu ubezpieczenia. W ramach ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dostępne sumy to 5 000 zł, 10 000 zł, 15 0000 zł lub 20 000 zł na jedną ubezpieczoną osobę. Wymienione wyżej usługi zapewniamy w podstawowym zakresie ubezpieczenia PZU Wojażer. Dla osób, które wykupiły wycieczkę zagraniczną w biurze podróży, proponujemy ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży lub ubezpieczenie od rezygnacji z lotu. Patrząc na praktyczne przykłady w tym zakresie zasadnym jest rozpatrywanie limitów na poziomie minimum równowartości 10 000 - 15 000 euro.


Polisa  ubezpieczenia w podróży przyda się także Polakom spędzającym urlop na terenie RP. Zakres ubezpieczenia podróżnego dla osób wypoczywających na terenie kraju obejmuje najczęściej NNW, odpowiedzialność cywilną, a także ubezpieczenie sprzętu sportowego, czy też bagażu. Nie musisz OSOBIŚCIE informować wypadku czy potrzebie leczenia, ale tak czy siak musisz zawiadomić KOGOŚ, KTO zawiadomi ubezpieczyciela.... jeżeli sytuacja na to nie pozwala np bo straciłaś przytomność mówi się, że powinno się to zrobić jak najszybciej będzie to możliwe. Cena za dwutygodniową polisę w zależności od wariantu to wydatek mniej więcej od 100 do 300 zł. Transport zwłok ubezpieczonego do kraju, jeżeli ten na skutek nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania zmarł podczas wyjazdu. Wybierając z ubezpieczenia globalnych firm: Signal-Iduna, Axa, Mundial Assistance by Allianz możecie czuć się Państwo za granicą bezpiecznie. A na załączonym wyciągu z OWU nie ma nawet sumy ubezpieczenia kosztów leczenia.


Odpowiednio ubezpieczeni możemy skupić na zwiedzaniu Bramy Brandersburskiej w Berlinie, podziwianiu rozsianych po kraju bajkowych zamków niemieckich książąt i arystokratów czy smakowaniu słynnego bawarskiego piwa. Gdy Polak przebywający w celach turystycznych w Niemczech potrzebuje nagle opieki medycznej i nie posiada karty EKUZ, musi, ewentualnie za pośrednictwem członków rodziny, niezwłocznie skontaktować się z Oddziałem Wojewódzkim NFZ, który wystawi Certyfikat Tymczasowo Zastępujący Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.  
dummy